Tým a partneři

Posláním CEE Intercultural je propojovat mezinárodní experty – trenéry, konzultanty, kouče a společnosti - pro Vaše projekty a využívat tak zkušenosti a know-how, které přesahují český a slovenský trh.

Především na programech týkající se přípravy na specifické země/regiony s vámi budou spolupracovat tzv. kulturní experti – kolegové a kolegyně z celého světa, kteří mají vlastní dlouhodobé zkušenosti s delším pracovním pobytem ve vaší cílové zemi. Díky těmto zkušenostem vám pomohou porozumět perspektivě vašich partnerů a mohou s vámi sdílet své businessové „best practices“ i zkušenosti s relokací a dát vám praktické tipy týkající se běžného života v konkrétním městě.

Naši zkušení a inspirující partneři nám pomáhají zajistit potřebné zdroje pro rozsáhlejší poradenské projekty a společně s ostatními kolegy tvoří kompetentní tým.

TEAM.CZ – v oblasti motivace a rozvoji potenciálu jednotlivců a týmů
Podrobnosti o partnerovi

WorldWork Ltd. – v rámci využívání psychometrického nástroje The international profiler a International Preferences Indicator

ti communication – v rámci interkulturních seminářů a workshopů
Podrobnosti o partnerovi

GiVE - rozvoj strategií a obchodních procesů v zemích s nízkými náklady a rychle rostoucími trhy. Podrobnosti o partnerovi

Pro více informací o partnerech CEE Intercultural prosím napište na info@ceeintercultural.com.