Josef Hrubec

Zaměření: Indie

Jsem vystudovaný ekonom s inženýrským titulem z oboru Obchodní management z Vysoké školy ekonomické v Praze.

Moje hlavní oblastí zájmu je řízení a rozvoj nových projektů jak v ziskové, tak neziskové sféře s převládajícím důrazem na Indii, kde žiji od roku 2008 na různých místech.

Při své práci čerpám z mnohaleté zkušenosti z megalopolis typu Kalkata, Nové Dillí, Mumbai či Bangalore, kde jsem zastupoval firmy Linet a VHS. V současnosti řídím pobočku české firmy CONTEG India Pvt. Ltd. ( www.conteg.com ) jako Regional Sales Director-Subcontinent. Téměř jeden rok jsem působil ve vzdálené himalájské oblasti indického státu Jammu & Kasmir jako vedoucí mise projektu Sluneční školy v Himalájích (www.suryaschool.org ). Zde, v malé vesničce Kargyak, jsem měl jedinečnou možnost se seznámit s indickým školským systémem.

Projektové zkušenosti jsem získal ve společnosti INBEV, kde jsem byl součástí týmu zodpovědného za přesun finančních aktivit z německých pivovarů do pražského centra sdílených služeb – stejně jako poté pro firmu Johnson & Johnson z Bruselu do Prahy.

Zajímám se o fenomén “marného snažení se firmy vstoupit na indicky trh a růst”, psychologii indické populace, OSN (v roce 2011 jsem vystudoval v Novém Dillí program „Spojené Národy a Mezinárodní porozumění“ při Institutu Spojených Národů & UNESCO studii).

Žiji v Indii, kde jsem strávil více jako čtyři roky. Půl roku jsem žil ve Velké Británii, čtyři měsíce v Irsku a čtyři měsíce v Německu. Po dobu měsíce jsem žil v Rumunsku, Nepálu, Belgii.

Pracuji v českém a anglickém jazyce a dobře se dorozumím také německy, slovensky, polsky a Hindi.